SATTVA INCENSE KARTON STAND/STOJAK

Dostawa: 2 dniOferta obejmuje stojak + 120 kadzidełek

Sztuka, historia, i kultura

na przestrzeni wieków

Firma naturalnych kadzidełek Sattva została założona we współpracy z grupą rodzin w Indiach, aby produkować najlepsze kadzidła i zapewnić naszym klientom świeży i czysty produkt.

Nasza Masala (mieszanka) zrobiona jest z miodu, rzadkich proszków drewna, olejków eterycznych, przypraw i ekskluzywnych żywic, aby kadzidło było miękkie, przypominające gumę i uwalniające unikalny zapach o niezwykłej jakości.

Do wyrobu używamy tylko naturalnych składników, bez substancji petrochemicznych.

Kadzidełka przynoszą spokój i pogodę ducha, jeśli są wykonane ze spokojem i ciszą oraz z najwyższej jakości naturalnych składników.

Tradycyjne kadzidła Sattva 

wyprodukowane w Indiach

Naszą mieszankę przygotowujemy według sekretnej receptury, tak jak to było 400 lat temu, zgodnie z zaleceniami starożytnych nauk wedyjskich, faz księżyca, orbity słońca i planet oraz bardzo cennymi tradycyjnymi tajemnicami. Masala jest żywą miksturą, dlatego też musi być traktowana z dużą dbałością i spokojem podczas produkcji.

Jej składniki są potajemnie mieszane w różnym czasie. Nasze kadzidełka są wykonywane tylko i wyłącznie ręcznie. Ważą 2,0  gramy i palą się przez około 60 - 70 minut.

Oferta obejmuje eco stojak + 120 paczek kadzideł (mix).

Załóż konto

Aby założyć konto, należy wysłać do nas wiadomość